Kipi Samba, warsztaty/team building
Samba Brazylijska Warsztaty Team Building Koncerty Parady Imprezy Karnawał

Kipi Samba

kipi samba - to dzialajacy na terenie trojmiasta zespol sambowy. gorace brazylijskie rytmy w slowianskim wykonaniu - to mieszanka wybuchowa. Nasza muzyka niesie ze soba: energie, radosc, porywa do tanca i przywoluje na mysl klimat slonecznej copacabany.
Nasza trojmiejska samba to muzyka grana na oryginalnych brazylijskich instumentach perkusyjnych tj surdo, repenique, caixa.

Kipi Samba powstała w grudniu 2009 roku wokół grupy przyjaciół z Trójmiasta zafascynowanych muzyką Brazylii i grających od lat rytmy inspirowane gorącymi brzmieniami Afryki i Ameryki Południowej. Muzyka zespołu ma charakter improwizowany – dyrygent maestro używając systemu znaków organizuje formę muzyczną utworów, która za każdym razem nabiera nowego brzmienia. W naszym repertuarze znaleźć można się nie tylko klasykę rodem z Brazylii (sambę enredo czy sambę reagge), ale również nowoczesne rytmy np. funk. Nasza muzyka to energia, żywiołowość i niespotykane jak dotąd w Trójmieście nowe brzmienie samby.

oferujemy:
- koncerty
- parady
- imprezy firmowe

Zapraszamy do wspólpracy przy organizowaniu imprez ulicznych, clubowych, tanecznych, wydarzen artystycznych i sportowych, happeningow.