Kipi Samba, warsztaty/team building
Samba Brazylijska Warsztaty Team Building Koncerty Parady Imprezy Karnawał

Aktualności

Zajęcia Muzyczne - Samba

2015.09.23


Zapraszamy wszystkich miłośników brazylijskich rytmów na Sambowe Warsztaty Muzyczne.

Zajęcia odbywają się cyklicznie i skierowane są do ludzi w każdym wieku, zarówno dla tych co nigdy nie mieli kontaktu z muzyką, jak i średnio zaawansowanych. Wspólnie zgłębiać będziemy tajniki różnych odmian samby (samby batucady, samby reggae, samby funk i.in.), uczyć się techniki grania na brazylijskich instrumentach, ćwiczyć rytmikę i koordynację ruchową, poznawać aranże sambowe grane na całym świecie, ale przede wszystkim cieszyć się możliwością wspólnego grania i czerpać pozytywną energię, jaką niesie ze sobą Samba.

Zapraszamy w każdy poniedziałek o 18.00 do Sceny Muzycznej Gdańskiego Archipelagu Kultury na ul. Powstańców Warszawskich 25
w Gdańsku.

Warsztaty poprowadzi Michał Szczepankiewicz - lider zespołu Kipi Samba, pomysłodawca i koordynator Gdańskiego Festiwalu Kultury Brazylijskiej SambaFEST.

Wszystkim warszatowiczom zapewniamy oryginalne brazylijskie instrumenty - od małych dzwodnków (agogo) przez głośne, podkręcające rytm werble (caixa), aż po wilekie bębny, będące niejako sercem groovu (surdo). Wspólnie tworzyć będziemy sambowy skład, czyli bloco, co da nam w przyszłości szansę na granie na różnorodnych występach, paradach, a także umożliwi uczestnictwo w ogólnopolskich imprezach organizowanych przez i dla sambo - fanów z całej Polski.

Dołącz do nas!

Zapisy na warsztaty prowadzi Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury.
Zgłoszenia możesz dokonać w każdej chwili.
Kontakt: info@scenamuzyczna.pl,
tel: 693 721 136,
501 492 927

Koszt to 20zł za zajęcia. Pierwsze warsztaty gratis

powrót...