Kipi Samba, warsztaty/team building
Samba Brazylijska Warsztaty Team Building Koncerty Parady Imprezy Karnawał

Aktualności

Warsztaty Muzyczne - Zapraszamy!!!

2014.10.10


Zapraszamy wszystkich miłośników brazylijskich rytmów na Sambowe Warsztaty Muzyczne.

Zajęcia odbywać się będą cyklicznie i skierowane są do ludzi w każdym wieku, zarówno dla początkujących, jak i średnio zaawansowanych. Wspólnie zgłębiać będziemy tajniki różnych odmian samby (samby batucady, samby reggae, samby funk i.in.), uczyć się techniki grania na brazylijskich instrumentach, ćwiczyć rytmikę i koordynację ruchową, poznawać aranże sambowe grane na całym świecie, ale przede wszystkim cieszyć się możliwością wspólnego grania i czerpać pozytywną energię, jaką niesie ze sobą Samba.

Zapraszamy w każdy poniedziałek o 18.00 do Sceny Muzycznej Gdańskiego Archipelagu Kultury na ul. Powstańców Warszawskich 25
w Gdańsku.

Warsztaty poprowadzi Michał Szczepankiewicz - lider zespołu Kipi Samba, pomysłodawca i koordynator Gdańskiego Festiwalu Kultury Brazylijskiej SambaFEST.

Wszystkim warszatowiczom zapewniamy oryginalne brazylijskie instrumenty - od małych dzwodnków (agogo) przez głośne, podkręcające rytm werble (caixa), aż po wilekie bębny, będące niejako sercem groovu (surdo). Wspólnie tworzyć bedziemy sambowy skład, czyli bloco, co da nam w przyszłości szansę na granie na różnorodnych występach, paradach, a także umożliwi uczestnictwo w ogólnpolskich imprezach organizowanych przez i dla sambo - fanów z całej Polski.

Dołącz do nas!

Zapisy na warsztaty prowadzi Kamila Szczepankiewicz.
Zgłoszenia możesz dokonać w każdej chwili.
Kontakt: kamilajablonska@yahoo.de, tel: 501 492 927

Koszt to 15zł za zajęcia. Pierwsze warsztaty gratis!

powrót...